Programy wieczorne

Dzieci Kwiaty Ciągle Żywe – Przenieś się do lat 70’tych XX wieku!

Wyobrażasz sobie, że ludzie kiedyś świetnie bawili się bez telefonu komórkowego (ba, nawet stacjonarnego), telewizora i komputera? Czy dałbyś wiarę, że były na świecie czasy, gdy czyiś 60-letni dziś rodzice byli kiedyś „odjazdowi” i „w dechę”, a nie wydawali się jedynie mało zabawnym dowcipem odegranym na Tobie i Twoim rodzeństwie? Jeśli mówi ci coś tytuł piosenki „Mercedes Benz” i podobają ci się sukienki w kwiaty to znaczy że urodziliście się zbyt późno – ale nachodzimy z pomocą!

Miłość! Wolność! Pacyfizm!

Kiedyś „lajkowało się” przemyślenia i opinie malując na murach, organizując spotkania, wymieniając myśli w cztery oczy. Powracamy do tych czasów J Na imprezie lat 70tych nie wolno wam używać komórek – jedynie oczu uszu i ust do poznania waszych rozmówców. Zdecydujcie, czy lepsza była Suzie Quatro, czy może jeszcze Beatlesi i czy w podróż życia udać się Cadilaciem czy może legendarnym Volkswagenem T3?

Ubierz się jak człowiek –w kwiaty!

Na wejściu będzie czekać na was garderoba z odpowiednimi stylizacjami. Aby John Lennon nie padł ze śmiechu patrząc na was, musicie zaopatrzyć się w odpowiednie okulary pacyfki i biżuterię wykonaną ze wszystkie, co nie przedstawia wartości dla żadnego jubilera. Jeśli ktoś z was ma w domu jeszcze kultowe spodnie typu „dzwony”, to jest to jego szczęśliwy dzień!

Tylko komuna!

Dziś nie jesteście członkami zespołu w korporacji – bo korporacja to system a system trzeba obalić! Dziś jesteście członkami hipisowskiej komuny i będziecie walczyć, by w duchu miłości  i wolności okazać się lepszymi od innych hipisów w konkursie wiedzy o epoce czy w legendarnym już konkursie „niech żyje bal”.

Muzyka to podstawa!

Okej, bawimy się w rytmach lat 70-tych, ale prawdziwi hipisi nie mają nic przeciwko żadnej muzyce, jeśli tylko jest ona pozytywna i głosi pokój. Dlatego oprócz hitów, które usłyszeć można było w radiu, które było w co 7 amerykańskim domu, pobawimy się przy najnowszych kawałkach topowych artystów żeby pokazać, że żadna epoka nam nie straszna, a dzieci kwiaty odnajdą się wszędzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *