Programy wieczorne

Zaproś swoim gości do udziału w Mega Teleturnieju!

Każdy z nas z pewnością oglądał różnego rodzaju teleturnieje. Coniedzielne spotkania z Karolem Strasburgerem, jego dowcipami i „Familiadą” to był w pewnym momencie rytuał wielu rodzin w Polsce. Któż z nas nie marzył o wygraniu Miliona po odpowiedzi na wszystkie pytania Huberta Urbańskiego w „Milionerach”? Siedząc w kapciach przed TV udział w takim teleturnieju wydaje nam się bardzo prosty. Często zastanawiamy się, jak można było nie odpowiedzieć na tak proste pytanie, prawda?

A co jeśli mielibyśmy się znaleźć po drugiej stronie? Czy byłoby równie prosto? Chciałbyś to sprawdzić? Teraz to możliwe! Dziś na naszym blogu przedstawimy Wam scenariusz na wieczorną imprezę integracyjną – Mega Teleturniej!

Ten program integracyjny łączy w sobie elementy rywalizacji ze świetną zabawą, przy okazji której sprawdzimy stan naszej wiedzy. Żeby nie było zbyt monotonnie, Mega Teleturniej jednego wieczoru zabierze uczestników w świat takich znanych programów jak:

  • Familiada
  • Jaka To Meloddia
  • Kocham Cię Polsko
  • Milionerzy

To tylko niektóre z propozycji. Możliwości konfiguracji teleturniejów na takim evencie jest co nie miara. Te wymienione wyżej sprawdzają się jednak najlepiej. Można do tej listy dopisać jeszcze śmiało „Jeden z Dziesięciu„, ale nie wszyscy są fanami takiej formy konkursu z pytaniami.

Jak to na imprezę integracyjną przystało, uczestnicy Mega Teleturnieju muszą być  podzieleni na rywalizujące ze sobą grupy. Nikt nie będzie zdany tylko na siebie i nie będzie mógł działać sam – najważniejsza będzie współpraca!

Do każdego z teleturniejów każda z grup musi wystawić ograniczoną liczbę zawodników. Decyzję kto to będzie musi podjąć drużyna. Jedni będą czuć się lepiej np. w „Familiadzie”, inni bez problemu odgadną tytuł piosenki po jednej nutce w „Jaka To Melodia”.  Ważna w każdej konkurencji jest wzajemna pomoc między uczestnikami. Bez tego grupa nie będzie mieć szans na końcowy sukces.

Wspólna zabawa w konkurencjach teleturniejowych często ma wiele pozytywnych aspektów i pomoże nie tylko zintegrować Twój zespół. Uczestnicy w trakcie różnych rywalizacji mogą dowiedzieć się o sobie bardzo ciekawych i często niespodziewanych rzeczy. Bo skąd wszyscy mogli wiedzieć, że Tomek ma ogromną wiedzę historyczną, dzięki której zdobył wiele punktów dla drużyny? A taka niepozorna Kasia zna wszystkie melodie polskiej muzyki lat 80’tych? Po takich eventach często zaczynamy postrzegać swoich współpracowników zupełnie inaczej. Pozytywne emocje wytworzone w trakcie Mega Teleturnieju z pewnością przeniosą się później na współpracę w biurze.

Jak zorganizować Mega Teleturniej? Musicie wiedzieć, że na własną rękę będzie Wam bardzo ciężko. W tym przypadku z ogarnięciem takiej imprezy najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do profesjonalnej firmy eventowej, która będzie posiadała odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. Doświadczona ekipa z pewnością sprawi, że evetn tego typu będzie niezapomniany. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *