Programy wieczorne

Imprezowy hit! Poznaj Fluo Party!

Takie imprezy widzieliście do tej pory z pewnością tylko na filmach lub na YouTube. Wydawało Wam się pewnie również, że zorganizowanie czegoś podobnego to nieziemskie koszta i dużo zachodu. Nic z tych rzeczy! Poznajcie Fluo Party – jedną z najlepszych propozycji imprezowych ostatnich lat.

O co chodzi?

Głównym zamierzeniem imprezy jest przeniesienie jej uczestników w nierealny, kolorowy i fluorescencyjny świat. Odczucia towarzyszące zabawie od samego początku są nieziemskie. Przenosimy się bowiem w krainę, gdzie królują efekty świetlne, lampy UV, farby fluorescencyjne we wszystkich kolorach, a także różnorakie świecące gadżety.

fluo party, impreza fluo, farby fluorescencyjne

Atrakcje

Każdy uczestnik imprezy na starcie dostaje podstawowe fluo-gadżety, w tym świecące opaski, które będą nam potrzebne przez cały wieczór, chociażby podczas wycieczek do baru. Dla chętnych dostępny zawsze jest punk charakteryzacji, gdzie makijażystki wykonają Wam fluo-makeup (panom też!), a stylistki fryzur zadbają o szalone fryzury – oczywiście takie, które za sprawą lamp UV będą świecić w ciemności. Każdy uczestnik będzie przez cały wieczór czuł się jak gwiazda!

Farby fluorescencyjne będą dostępne przez cały wieczór, więc wszyscy będą mogli wykonać również swój make-up sami. Oprócz tego organizator zazwyczaj zapewnia elementy garderoby, byśmy sami mogli się przebrać. Po takich ubraniach można do woli „mazać” farbą!

fluo party, farby fluorescencyjne, fluo makeup

Oprócz tego na uczestników czekać będzie „Koło Fortuny”, gdzie jest możliwość wygrania dodatkowych gadżetów. Zastanawiacie się pewnie, po co tego tyle?

Otóż pozycją obowiązkową na tej imprezie jest konkurs na najlepszą charakteryzację! Kto w czasie całego wieczoru najlepiej się ubierze, w fantazyjny sposób zaaranżuje swoją kreację z gadżetami oraz „najświetlniej” się umaluje, wygra atrakcyjne nagrody.

Pokaz tańca

Kolejną bardzo fajną atrakcję jest pokaz taneczny wykonany przez Fluo Girls! Dziewczyny będą dbać o dobrą zabawę na parkiecie przez cały wieczór, a oprócz tego zaprezentują dwa profesjonalne układy taneczne. Niektórych elementów można się nauczyć po pokazie. Bez konkursu tanecznego również się nie obejdzie! Dodatkowe gratyfikacje będzie można otrzymać za najlepszą choreografię taneczną. Gwarantujemy, że na Fluo  Party lody topnieją bardzo szybko i nikt nie będzie się wstydzić uczestnictwa w takich zawodach.

impreza fluo, shining beard

Dodatki

Jako, że cała impreza będzie oświetlona światłem UV, świecić będzie dosłownie wszystko. Dekoracje sali na takiej imprezie sprawiają niesamowite wrażenie, a takie smaczki jak Fluo-Drinki ze świecącymi słomkami czy odpowiednio ucharakteryzowana obsługa tworzą dodatkowy, niesamowity klimat. O muzykę podczas całego wieczoru zadba profesjonalny DJ,  dla którego umiejętność „zarządzania tłumem” to chleb powszedni.

Fluo Party to z pewnością niesamowite przeżycie dla dla uczestników. Atmosfery panującej na parkiecie i w miejscu imprezy nie oddadzą żadne zdjęcia i filmy. Jeśli chcesz taką imprezę przeżyć, lub szukasz inspiracji na event firmowy – nie warto się długo zastanawiać. Kolorowy, fluorescencyjny świat wciągnie nawet największych sceptyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *