Mix

Integracja na lodowisku! 4 pomysły na zabawy integracyjne na lodzie

Czy w momencie czytania tego artykułu starasz się wymyślić oryginalną zabawę integracyjną? Mamy dla ciebie złą i dobrą wiadomość. Otóż, zła wiadomość jest taka, że wszystko co wymyśliłeś w ciągu pierwszych 30 minut rozważań prawdopodobnie zostało już wykonane i przeprowadzone na sto sposobów w stu różnych miejscach. Dobra wiadomość jest taka, że innowacyjny i ciekawy pomysł podsuniemy ci w tym artykule. Naszym zdaniem największa frajda czeka na Ciebie i Twoich pracowników… na lodowisku! Przedstawiamy 5 pomysłów na najlepsze zabawy na zamarzniętej wodzie!

Zupełnie na spokojnie czyli tzw. „ślizgawka”

Jeśli nasz zespół to ludzie raczej spokojni, a większość z nich łyżwy postrzega jak przedmiot, którym można kroić chleb, i niemożliwe jest na nich ustać, to proponujemy spokojną i stonowaną rozrywkę. Popularna w wielu dużych miastach „ślizgawka”, czyli jeżdżenie dookoła w jednym albo w drugim kierunku przy dźwiękach dobrej muzyki powinno zrelaksować i pozwolić na postawienie pierwszych kroków na łyżwach.

Wyścigi pingwinów

Aby obudzić dziecięcą naturę naszych podopiecznych, można pokusić się o wynajem kilku dziecięcych pingwinków, czyli chodzików na płozach, dzięki którym uczy się jazdy na łyżwach dzieci. Zawodnicy będą musieli pchać te pocieszne przedmioty jednocześnie pochylając się mocno do przodu i próbując utrzymać równowagę. Ewentualne upadki nie będą bolesne, a zabawa może być przednia.

Berek

Zdrowa rywalizacja i odrobina wysiłku fizycznego nigdy nie zaszkodzi. Typowy berek, ale na łyżwach, powinien rozładować dużo emocji i pozwoli skanalizować napięcie i stres po tygodniu pracy.  Idealny pomysł dla młodszych członków załogi.

Trening hokeja?

 Jeśli dysponujemy odrobinę większym budżetem możemy pokusić się o zatrudnienie trenera hokeja na lodzie i wyposażyć naszych pracowników w stroje do gry w tę dyscyplinę. Szkoleniowiec pokaże najbardziej podstawowe zagadnienia związane z tą piękną dyscypliną, a pod koniec treningu możemy podzielić zespól na dwie drużyny i rozegrać bardzo amatorski, ale bardzo porywający mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *