Programy wieczorne

Mistyczna Noc

Przyszedł czas na pierwszą propozycję od nas. Dziś skupimy się na pomyśle na imprezę wieczorną. Na początek wybraliśmy coś, co idealnie wpasuje się w nocny klimat. Zapraszamy do udziału w „Mistycznej nocy”!

Aura tajemniczości, magia, czarownice, umarlaki… Wszyscy znamy to lepiej lub gorzej z różnego rodzaju horrorów, tych poważniejszych lub też komediowych. Nie ma chyba też osoby, która chociaż na chwilę nie chciałaby się znaleźć w świecie nadprzyrodzonych mocy. A jeśli do tego ktoś przewidzi nam przyszłość? Tym lepiej!

Impreza pod tytułem „Mistyczna noc” ma na celu zabranie Was w świat niewyjaśnionych zjawisk. Jakie elementy są niezbędne podczas takiego wieczoru?

Bez wątpliwości na imprezie musi być obecny Wróżbita, który będzie pełnić rolę gospodarza całego wydarzenia. Pomoc najczęściej niosą mu urocze Rusałki, chociaż zdarzało się, że ktoś widział w jego obecności również i Cygankę. Wróżbita ów będzie miał za zadanie przeprowadzić nas przez szereg atrakcji. Skoro już o nich mowa, co można zaproponować uczestnikom takiego eventu?

Konkurs Magiczny Eliksir

Jest to znakomita zabawa na przełamanie pierwszych lodów i rozkręcenie całej ekipy. Wybrana grupa uczestników na początek wypija niewiadomego pochodzenia eliksir z fiolki. Pod wpływem wypitego napoju z uczestnikiem dzieje się coś dziwnego – za co będą odpowiadać alkogoogle, które symulują stan upojenia alkoholowego. Nieszczęśnik musi pokonać w nich tor pełen przeszkód. Kto lepiej wykona zadanie, oczywiście zgarnia nagrody.

Pokaz Mody Mistycznej

W dalszej części programu przechodzimy do nieco intensywniejszej integracji uczestników. Należy wybrać tutaj kilka ekip, gdzie w każdej z nich zostanie wybrany główny projektant, modele oraz modelki. Za zadanie każda drużyna będzie miała stworzenie unikalnej, mistycznej kolekcji ubrań. Na uczestników będzie czekała specjalnie przygotowana garderoba. Następnie po wybraniu ciuchów i ubraniu modeli przyjdzie czas na pokaz. Swoje 5 minut będzie mieć również projektant, który będzie musiał przedstawić publiczności, co miał na myśli tworząc konkretne kreacje. Ekipa, która zbierze największe owacje wygrywa.

Pieczara Wróżbity lub Czarownicy

Impreza mistyczna nie może obejść się bez wszelkiego rodzaju wróżenia. Konieczne jest zadbanie o pomieszczenie, w którym wróżbita lub czarownica będzie mogła urządzić sobie pieczarę, w której uczestnicy dowiedzą się, jak okrutny i smutny los niechybnie ich czeka w najbliższej przyszłości. A może warto pomyśleć o zakomunikowaniu komuś awansu w ten sposób? Wyobraźcie sobie radość „delikwenta”, któremu wróżbita wywróżył z tarota zmianę stanowiska na wyższe, a dwie godziny później szefostwo ogłasza to wszystkim zgromadzonym. Warte rozważenia, prawda? 🙂

Oprócz samych atrakcji, których oczywiście może być zawsze więcej, dekoracje to coś, bez czego taki event nie może się odbyć. Nieodzowne w tym przypadku są wszelkiego rodzaju stare lampiony, świecie czy też pajęczyny. Na terenie obiektu, gdzie odbywa się impreza muszą znaleźć się magiczne gadżety, trumienki, nagrobki, czaszki czy też miotły. Wszystko to odpowiednio oświetlone i okraszone dymem sprawi, że stworzymy naszym gościom niesamowitą atmosferę. Animatorzy i prowadzący dopełnią wszystko swoimi niesamowitymi, mistycznymi strojami.

Jeśli chodzi zaś o oprawę muzyczną, na eventach tego typu sprawdzają się przeważnie stare przeboje. Jeśli jednak nasz DJ wplecie czasem nieco muzyki nowoczesnej, również nic się nie stanie. Przede wszystkim jednak powinien obserwować jak się uczestnicy imprezy bawią, by zachować odpowiednie proporcje oraz reagować na żywo na to, co się dzieje na parkiecie.

To jak ułożycie sobie taki „mistyczny wieczór”, zależy tylko od Was. Ilość zabaw integracyjnych to kwestia indywidualna, jednak zalecamy, by nie było ich mniej niż 3. Te, które wymieniliśmy wyżej, to sprawdzone przez nas pewniaki, przy których ludzie zawsze się bawią.

A Wy, co byście dodali do takiej imprezy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *