Programy wieczorne

Przenieś się w świat Hipisów!

Któż z nas nie marzył chociaż przez chwilę o podróży w czasie? Zobaczyć minione czasy na własne oczy? Z pewnością byłoby to niezapomniane przeżycie. Niestety, dla ludzkości są to marzenia nieosiągalne. Ale czy na pewno nie można zrobić nic, aby na moment znaleźć się w przeszłości? Swego czasu zaproponowaliśmy jednemu z klientów rozwiązanie, które było strzałem w dziesiątkę. Zorganizowaliśmy imprezę w stylu Dzieci Kwiatów!

Pomysł

Musicie wiedzieć, że pomysł ten wpadł w ostatniej chwili. Stanęliśmy bowiem pod ścianą – klient nie mógł na nic się zdecydować.  Impreza Flower Power była ostatnią propozycją, i myśleliśmy, że się pożegnamy z klientem zanim w ogóle zaczęliśmy na dobre współpracować. Na szczęście usłyszeliśmy „TAK! To jest to czego chcemy! Brawo!”

Nie pozostało nam nic jak zabrać się do pracy 😉

Co składało się na sam event?

Przede wszystkim na początek wymyśliliśmy całkowicie od zera dekoracje oraz stroje dla naszych animatorów oraz konferansjera. W tej drugie kwestii korzystaliśmy z pomocy profesjonalnego kostiumologa, który doradził nam na co zwrócić uwagę. Co do dekoracji, to kolega, który koordynował projekt wraz z zaprzyjaźnionym grafikiem spędzili calutki dzień na oglądaniu filmów z tamtej epoki i przeglądaniu zdjęć. Efekt ich wspólnej pracy był bardziej niż zadowalający, czego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach 🙂

Cała sala była kolorowa, przyozdobiona klimatycznymi bannerami i kwiatami. Wszędzie pojawiały się też elementy hipisowskiej kultury, m.in. pacyfki.

Zadbaliśmy również o to, by goście na imprezie także mogli się odpowiednio przebrać.  Przez cały wieczór dostępna dla nich była garderoba z hipisowskimi stylówkami, gdzie mogli znaleźć peruki, okulary, nakrycia głowy, bandanki, pacyfki i wiele innych.

Jak wspominaliśmy, wszyscy animatorzy byli odpowiednio przebrani, a imprezę poprowadził Wesoły Hipis. On również był odpowiedzialny za przeprowadzenie wszystkich aktywności integracyjnych, jakie czekały na gości tego dnia. I tak uczestnicy zmierzyli się w konkursie tanecznym, quizie wiedzy o minionej epoce, czy tzw. Popisie Hipisa. Największą popularnością cieszyły się zawody w tworzeniu… Mega Skręta! Oczywiście materiał, jakiego użyliśmy do tej zabawy to zwykłe siano, ale zabawy wszyscy mieli co nie miara. Wszak rozmiary skręta były imponujące…

O oprawę muzyczną i pozytywne, muzyczne wibracje przez cały wieczór zadbał DJ. Tutaj daliśmy klientowi wolną rękę. Mógł bowiem poprosić o muzykę mieszaną, czyli hity z tamtej epoki przeplatane najnowszymi kompozycjami ze szczytów list przebojów, a także o zestaw „klasyczny”. W tej drugiej opcji przewidziana była muzyka z przedziału lat 1960-1980, na co klient również się zdecydował. Jak się okazało, był to świetny wybór, a ostatnich gości z parkietu trzeba było ściągać niemal siłą 🙂

Reasumując, impreza tematyczna Flower Power udała się na tyle, że zawitała w naszym portfolio na stałe. Obecnie jest jedną z częściej wybieranych opcji. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *