Programy wieczorne

Wielki Gatsby – niech leje się szampan!

Zostałeś zaproszony na niezwykle prestiżową imprezę u człowieka tak ekscentrycznego, że po takim bankiecie można spodziewać się absolutnie wszystkiego. To nie będzie Twój kolejny wypad na przysłowiowe 8 piw do knajpy, by potem prestiżowo zakończyć wieczór „połówką” przezroczystego napoju popitego colą. To będzie wielkie przyjęcie z przepychem, splendorem, hazardem i pięknymi kobietami.

Wielki milioner zaprasza

Wystawna impreza nowojorskiego bogacza cechuje się tym, że nie może na niej zabraknąć czegokolwiek. Ty, ubrana lub ubrany w najlepszy garnitur lub sukienkę wejdziesz w świat drogich drinków, występów na zamówienie i uciech jakich tylko dusza może zapragnąć. Scenografia z lat 20-tych, kiedy to rozgrywa się nasze przyjęcie, będzie budzić zachwyt, a Panie z piórem we włosach podziwiające dżentelmenów rozgrywających partyjkę pokera będą powodować szybsze bicie serca. Pokaz mody z tamtej epoki pozwoli na dobre zanurzyć się w Stanach Zjednoczonych sprzed stu laty, a taniec „Jay i Daisy” dostarczy nie lada emocji wszystkim uczestnikom.

great gatsby party

Załatwiaj interesy

Jako nowojorski biznesmen, będziesz załatwiać swoje interesy w towarzystwie innych grubych ryb i przepięknych kobiet zachwyconych zaradnością swoich partnerów. Za chwilkę jednak dacie im, drodzy panowie, powody do zazdrości, gdyż rozpocznie się rewia taneczna. Kuso ubrane, niezwykle utalentowane i piekielnie kobiece tancerki zaprezentują swój program artystyczny – radzimy nie palić papierosów bo można je przez zapomnienie pogryźć! Aby emocje huknęły o sufit z całym impetem, na koniec zaserwujemy pokaż słynnej już burleski w kieliszku, który łamał serca najtwardszym gangsterom i rozbijał najszczęśliwsze małżeństwa w całych Stanach.

Nikt ci nie uwierzy!

Jeśli nie chcemy, by ludzie, którym opowiemy o tej wspaniałej imprezie pomyśleli, że zmyślamy by nie musieć opowiadać o kolejnej  „popijawie u szwagra”, radzimy zrobić sobie zdjęcie w atelier przygotowanym specjalnie na tę okazję. Pamiątka na całe życie z najlepszej imprezy w mieście to gwarant zachowania wielu wspomnień i uśmiechu przy każdym spojrzeniu na wyjątkową fotografię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *