Mix

Witaj w świecie integracji!

Cześć! No i stało się! Mamy bloga!

Jesteśmy grupą przyjaciół, która coś, co na początku było tylko studenckim hobby i sposobem na zorganizowanie sobie lepszego życia na studiach (wszak nie samymi książkami i zakuwaniem człowiek żyje, tak? ;)), zamieniła w sposób na życie. Bowiem eventy, imprezy i wyjazdy integracyjne, to coś, w czym czujemy się najlepiej. Przeszliśmy długą drogę. Zaczynaliśmy organizując małe spotkania grupowe, bo jakoś trzeba było się poznać i zintegrować. Z biegiem czasu wkręciliśmy się w większe uczelniane projekty, Juwenalia itp. Po studiach przyszedł czas na decyzje – czy idziemy w pracę w zawodzie, czy też może zaryzykujemy i otworzymy własną firmę eventową?

Imprezy integracyjne, to coś, w czym czujemy się najlepiej. Przeszliśmy długą drogę. Zaczynaliśmy organizując małe spotkania grupowe, bo jakoś trzeba było się poznać i zintegrować. Z biegiem czasu wkręciliśmy się w większe uczelniane projekty, Juwenalia itp. Po studiach przyszedł czas na decyzje – czy idziemy w pracę w zawodzie, czy też może zaryzykujemy i otworzymy własną firmę eventową?

Ten blog jest dowodem na to, jaką decyzję podjęliśmy 🙂 Od kilku lat jesteśmy zgraną ekipą, zdążyliśmy się pokłócić ledwie kilka razy (o pierdoły) i zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt wyjazdów i imprez integracyjnych dla klientów z całej Polski. Nie chcemy się jednak w tym miejscu reklamować. Ten blog utworzyliśmy z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, że pomysłów mamy od groma. Lubimy się tymi pomysłami dzielić. Może dzięki temu zainspirujmy Ciebie do zorganizowania czegoś podobnego u siebie w firmie, na uczelni, może w szkole? Liczymy na to! A jeśli będziecie potrzebować pomocy czy porady – chętni jej udzielimy 🙂

Na teraz dziękujemy za uwagę i lecimy szykować dla Was pierwszy wpis na poważnie! 🙂

The A. Team!

P.s.

Zapraszamy do odwiedzin: SEO Katalog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *